?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Gadałam dzisiaj z jednym z moich chińskich przyjaciół, Bingiem. Stara się o jakieś praktyki w Polsce z tej organizacji, z której ja byłam w Chinach, prawdopodobnie w Gorzowie albo Poznaniu, więc jest szansa, że spotkamy się znowu.
To jest w ogóle bardzo ciekawa historia, on chce przyjechać głównie dlatego, że zakochał się w mojej koleżance Asi. Chińczycy są bardzo nieśmiali, on zwlekał długo z ujawnieniem swoich uczuć i przyznał się do tego dopiero w ostatnich dniach, pod wpływem głupiej zabawy zorganizowanej przez dzieci w śluby i namów kolegów. Początkowo myślałam, że się bardziej wygłupiają ale później okazało się, że to chyba coś poważniejszego. Pamiętam, jak on zmienił swój lot żeby być z nią jeszcze dzień dłużej w Pekinie i jak pocałowali się na lotnisku na pożegnanie. Potem Asia mówiła mi, że nic sobie nie obiecywali, że pewnie już się więcej nie spotkają, że chce, żeby miał jakąś dziewczynę i układał sobie z nią życie, ale mimo to było to dla niej miłe i ważne. Okazuje się, że jak na razie mimo rozłąki i dzielącej ich odległości ich uczucie przetrwało, cały czas rozmawiają ze sobą i rozwijają swoją znajomość przez Internet i skype’a.
Teraz on chce przyjechać na kilka miesięcy do Polski i mogliby spędzić ten czas razem. Przy okazji i ja chętnie się z nim spotkam, albo w Poznaniu albo pokazałabym mu Łódź. Fajnie znowu zobaczyć kogoś, o kim myślało się, że już pewnie więcej się go nie spotka.

Profile

vanillivi_de_az
vanillivi_de_az

Latest Month

January 2014
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Taichi Kaminogoya